top of page

Skaling + czyszczenie

Centrum Stomatologiczne LADWA DENT

Teraz już na naszej stronie internetowej możecie dokonać rezerwacji online oraz opłacić zabieg skalingu + czyszczenia zębów w niesamowicie atrakcyjnej cenie prawie 50% taniej!

Wielka Promocja! Ułatwienie w Zapisach!

Mamy świetną wiadomość dla Was, drodzy pacjenci! Przygotowaliśmy specjalną promocję, która pozwoli Wam zaoszczędzić sporo pieniędzy i jeszcze bardziej ułatwić proces zapisów!

Teraz już na naszej stronie internetowej możecie dokonać rezerwacji online oraz opłacić zabieg skalingu + czyszczenia zębów w niesamowicie atrakcyjnej cenie prawie 50% taniej! Cena standardowa to 290 zł, a dzięki aktualnej promocji zapłacicie jedynie 150 zł!

Aby skorzystać z tej wyjątkowej okazji, wystarczy zarezerwować termin na naszej stronie internetowej: [link do strony: https://www.ladwadent.pl/blank]. Prosimy Was tylko o uwagę przy rezerwacji, czy dotyczy ona naszego centrum w Grodzisku Mazowieckim czy w Żyrardowie, ponieważ promocja obowiązuje w obu lokalizacjach w wybranych dniach.

Promocja trwa przez kolejne 2 tygodnie, więc macie mnóstwo czasu, aby skorzystać z tego wyjątkowego upustu. Nie przegapcie tej okazji, bo naprawdę warto!

Zapraszamy Was serdecznie do centrum Ladwa! Nasz zespół z niecierpliwością czeka, aby zadbać o Wasze piękne i zdrowe uśmiechy!

bottom of page